Przedmiotem działania firmy jest działalność usługowa obejmująca wynajem noclegów.

Oferta skierowana jest dla wszystkich spragnionych ciszy i spokoju oraz obcowania z przyrodą z dala od tętniącego hałasem miasta. Osoby pragnące uniknąć masowej turystyki i poszukujące wypoczynku w ciszy, spokoju i komforcie znajdą tu dla siebie odpowiednie miejsce.

Dla gości zapewnione są noclegi w przytulnych i estetycznie wyposażonych pokojach oraz wiele dodatkowych atrakcji.

W okresie jesiennym ofertę urozmaicać będzie możliwość spędzenia czasu przy ciepłym kaflowym piecu czerpiącym ciepło z kuchni węglowej, na której parzymy herbatki ziołowe.

Znajdujące się w różnych miejscach gospodarstwa robótki ręczne (szydełkowych) wykonane przez gospodynię, mogą stać się dla innych zachętą do poznania metod ich wykonania.

Gospodarz pomaga w organizacji wycieczek do ościennych miast i zwiedzanie miejscowych zabytków, muzeów i innych ciekawych miejsc (np. Zamość perła Renesansu).

Gospodarstwo agroturystyczne "Nagietek" jest to wolnostojący dom parterowy składający się z dwóch pokoi trzyosobowych, salonu, kuchni i łazienki. Cały dom wykończony jest w stylu ludowym, tworząc ciekawą aranżację wnętrza. Połączenie drewna, płyt OSB z cegłami wraz dodatkowymi elementami wyposażenia nawiązuje do takiej stylistyki.

Przestronna w pełni wyposażona kuchnia posiada dodatkowo piec chlebowy i kuchnię węglową, co współgra w wystrojem całego domu.

Budynek posiada przestronny salon w którym można urządzać przyjęcia. Istnieje możliwość organizowania spotkań integracyjnych i okolicznościowych imprez zamkniętych.

Wyremontowana łazienka współgra z wystrojem całego domu. Wymienione urządzenia sanitarne dodatkowo podnoszą komfort wypoczynku gości.

Gmina Izbica posiada warunki do rozwoju funkcji turystyczno - wypoczynkowej ze względu na swoje malownicze położenie, dużą lesistość, czyste wody oraz zabytki architektury.
Izbica położona jest w dorzeczach Wieprza i Wolicy. Znajduje się przy drodze międzynarodowej nr 17 Warszawa - Lwów i linii kolejowej Lublin -  Zamość.
Cennymi przyrodniczo terenami są: IZBICKI PRZEŁOM WIEPRZA i DOLINA ŁĘTOWNI. Są to obszary "Natura 2000". Na południe od omawianego  obszaru rozciąga się Roztocze. Izbica ma 4760 ha obszarów chronionych i 9 pomników przyrody. Na szczególną uwagę zasługuje źródlisko o pow. 0,8 ha, znajduje się tam 7 wypływów wód podziemnych z warstw kredowych.
Część terenu gminy Izbica zajmuje SKIRBIESZOWSKI PARK KRAJOBRAZOWY utworzony w 1995 r. Na terenie parku w gminie znajdują się 2 rezerwaty przyrody:
-  Rezerwat Przyrody - stepowy Broczówka, chroniący murawy i fragmenty lasów ze zbiornikami roślinności kserotermicznej.
-  Rezerwat Leśno-Krajobrazowy - Głęboka Dolina, jest to krajobraz z dolinami i wąwozami sięgającymi do 30 m głębokości. Robią wrażenie górskiego krajobrazu, są porośnięte lasami jaworowo - dębowymi z bukiem. Występują również bardzo rzadkie górskie rośliny chronione (np. gnieźnik leśny, paprotnik kolczasty, parzydło leśne).
Oprócz rezerwatów  na terenie parku znajdują się 3 szlaki turystyczne.
Najciekawszą inicjatywą turystyczną w gminie Izbica jest ścieżka przyrodniczo - historyczna "STRYJOWSKIE WĄWOZY". Ta pieszo - rowerowa ścieżka prowadzi po zachodniej części DZIAŁÓW  GRABOWIECKICH. Na trasie napotykamy zespoły pałacowo - parkowe oraz dwa przystanki poświęcone różnym zagadnieniom gospodarki leśnej.
Wspaniały krajobraz tej krainy geograficznej tworzą pagóry o stromych zboczach, rozdarte przez wąwozy.
Gmina Izbica uznana została w "Koncepcji programowo - przestrzennej rozwoju turystyki i rekreacji w województwie lubelskim" jako obszar o wysokich walorach krajoznawczych i wypoczynkowych o znaczeniu ponadregionalnym oraz rejon predestynowany do uprawiania turystyki kwalifikowanej aktywnej (wodnej, wędkarstwa, myślistwa, rowerowej) i agroturystyki. W pierwszym opracowaniu wskazano ponadto na szczególnie atrakcyjne tereny w okolicy gminy tj. szlaki piesze i rowerowe, wyciąg narciarski, trasy narciarstwa biegowego, atrakcyjne łowiska wędkarskie, środkowy odcinek Wieprza przydatny do uprawiania kajakarstwa masowego, ponadprzeciętne walory przyrodnicze i wysokie walory widokowe odcinka przełomowego doliny Wieprza.

Elżbieta Gil - Gospodarstwo Agroturystyczne "NAGIETEK"
ul. Lubelska 37
22-375 Izbica