OGŁOSZENIE

Wójt Gminy Izbica wraz z lokalną organizacją „AA”serdecznie zapraszają na spotkanie założycielskie Stowarzyszenia „Bratniak” promującego: „Przywracanie kontroli nad własnym życiem”. Spotkanie odbędzie się dnia 9 listopada br. (poniedziałek) o godz. 1800 w Urzędzie Gminy, ul. Gminna 4 (sala konferencyjna).

Stowarzyszenie będzie wdrażało abstynencję w życiu codziennym, organizowało wolny czas, wypoczynek, zabawę bez alkoholu, będzie pomagało wyjść osobom uzależnionym z różnych nałogów.

Stowarzyszenie podejmie współpracę z grupami samopomocowymi „AA”, a także z Przychodnią Leczenia Uzależnień, Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Izbicy i innym organizacjami z terenu powiatu.