W dniu 20 marca 2016 roku przedstawiciele Naszego Stowarzyszenia uczestniczyli w imprezie pn. "Otwarte Mistrzostwa Tenisa Stołowego Stowarzyszeń i Klubów Abstynenckich Województwa Lubelskiego". Organizatorem mistrzostw było zaprzyjaźnione z "Bratniakiem" - Stowarzyszenie Trzeźwościowe "UŚMIECH" z Kraśnika. Patronat nad imprezą objęli: Burmistrz Miasta Kraśnik, Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Krajowa Rada Związków i stowarzyszeń Abstynenckich. Mistrzostwa rozegrano w Hali Sportowej ZPO Nr 2 w Kraśniku. W turnieju uczestniczyli także kluby abstynenckie z wojewódzw: mazowieckiego i świętokrzyskiego.

Do obejrzenia: GALERIA ZDJĘĆ Z MISTRZOSTW (na stronie: Krasnik24)

Mimo to, że Nasza Ekipa nie zdobyła czołowych miejsc, zaprezentowała się godnie zajmując miejsce, mniej więcej, w środku stawki.

Krasnik2016 1Krasnik2016 2Krasnik2016 5

Te puchary - niestety nie dla nas ;-)

Krasnik2016 4

Ale takich smakołyków popróbowaliśmy :-)