Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny informuje o realizowanym projekcie: "Wsparcie inicjatyw powstawania PES w subregionie chełmsko - zamojskim", który umożliwia osobom niezatrudnionym w wieku aktywności zawodowej (15-64 lat) z terenu subregionu chełmsko-zamojskiego  pozyskanie środków finansowych na założenie lub zatrudnienie w spółdzielni socjalnej. Projekt ma na celu rozwój spółdzielczości socjalnej w subregionie chełmsko-zamojskim poprzez wsparcie doradczo - szkoleniowe dla grupy 48 osób na temat zakładania spółdzielni socjalnych i udzielenie 42 osobom bezrobotnym dotacji na założenie/zatrudnienie w spółdzielni socjalnej oraz wsparcia pomostowego do 31 maja 2015 roku.

Podstawowe wsparcie doradczo-szkoleniowe zaplanowane jest na okres od marca do maja 2014 roku.Wypłata środków finansowych planowana jest na maj - czerwiec 2014 roku. Dokumenty rekrutacyjne pojawią się w momencie zaakceptowania dokumentacji przez Wojewódzki  Urząd  Pracy w  Lublinie.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Biurze Projektu:
Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny Filia w Zamościu
ul. Partyzantów 3, pok. 27,
22-400 Zamość
fax. 84 627 01 17
www.fundacja.lublin.pl

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Projekcie.