Przewodniczący Rady Gminy Izbica zaprasza na obrady XXV sesji Rady Gminy Izbica, które odbędą się w dniu 22 września 2020r. (wtorek) godz. 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Izbica, ul. Gminna 4.

Proponowana tematyka sesji:

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie quorum i przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z XXIV sesji Rady Gminy.
  4. Interpelacje i zapytania radnych.
  5. Przyjęcie informacji o przebiegu wykonania budżetu Gminy Izbica za pierwsze półrocze 2020 roku, informacji o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej, informacji o przebiegu wykonania planu finansowego za pierwsze półrocze instytucji kultury oraz przekazania informacji.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XXV.151.2016 Rady Gminy Izbica z dnia 16 grudnia 2016r. w sprawie organizacji oraz szczegółowych zasad przyznawania i ponoszenia odpłatności za pobyt w mieszkaniach chronionych.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie podjęcia procedury związanej z nadaniem miejscowości Izbica statusu miasta.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie Porozumienia
    o współpracy partnerskiej w celu wspólnego opracowania i realizacji działań kluczowych pod nazwą roboczą ,,Utworzenie Lubelskiego Okręgu Przemysłu Rolno- Spożywczego'' w ramach aktualizowanej Strategii Rozwoju Województwa Lubelskiego w latach 2021-2027 z perspektywą do 2030 roku.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w uchwale Nr XVII.118.2019 Rady Gminy Izbica z dnia 19 grudnia 2019 roku w sprawie wieloletniej prognozy finansowej.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w uchwale budżetowej na 2020 rok.
  11. Dyskusja i wolne wnioski.
  12. Zakończenie sesji.

W związku z istniejącą pandemią, sesja Rady Gminy Izbica odbędzie się z zachowaniem procedur bezpieczeństwa sanitarnego.

Przewodniczacy Rady Gminy Izbica

/-/ Janusz Dusznik