Wójt Gminy Izbica przedstawia do konsultacji społecznnych projekt Programu Rozwoju Gminy Izbica na lata 2015-2023”.

W związku z powyższym zapraszamy mieszkańców, organizacje pozarządowe oraz inne podmioty w rozumieniu ustawy o działalności pożytku publicznego do wnoszenia uwag i opinii w terminie od 26.03.2015r. do 15.04. 2015r.

Chcemy, aby cele i zadania Programu były odpowiedzią na potrzeby oraz oczekiwania naszych mieszkańców.

Wszystkie Państwa uwagi proszę składać osobiście lub przesłać wypełnioną kartę uwag na adres:

- Urzędu Gminy Izbica, ul. Gminna 4, 22-375 Izbica,

- lub elektronicznie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dokumenty do pobrania:

Projekt "Programu Rozwoju Gminy Izbica na lata 2015-2023" do pobrania w zakładce Informacja w urzędzie/Komunikaty na stronie Biuletynu Informacji Publicznej: http://ugizbica.bip.e-zeto.eu.

Zarządzenie Wójta Gminy dotyczące konsultacji społecznych

Karta uwag