OGŁOSZENIE

Wójt Gminy Izbica informuje, że w dniach 18 - 21 maja 2015 roku na terenie Gminy Izbica zostanie przeprowadzona zbiórka popiołu tj. pozostałości po całkowitym spaleniu wsadu z pieca używanych na terenie nieruchomości zamieszkałych.

Osoby zainteresowane oddaniem popiołu proszone są o wcześniejsze zgłoszenie tego faktu telefonicznie pod numer tel. 84 618 30 34 (osoba do kontaktu Jolanta Smęt), osobiście w Urzędzie Gminy Izbica do pokoju nr 7 bądź  u sołtysa.

Powyższy odpad należy wystawiać zapakowany w worki  przed swoją posesją      w dniu odbioru. Odbiór odbędzie się od godz. 700.

Wójt Gminy Izbica

/-/ Jerzy Lewczuk