Przewodnicząca Rady Gminy Izbica zaprasza na obrady XXXIX sesji Rady Gminy Izbica, które odbędą się w dniu 08 lutego 2018r. (czwartek) godz. 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Izbica, ul. Gminna 4.

Proponowana tematyka posiedzenia:

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie quorum i przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z XXXVIII sesji Rady Gminy.
  4. Informacja Przewodniczącej Rady o działaniach podejmowanych w okresie międzysesyjnym.
  5. Informacja z międzysesyjnej działalności Wójta Gminy Izbica.
  6. Interpelacje i zapytania radnych.
  7. Zatwierdzenie sprawozdań z pracy komisji stałych i Rady Gminy za rok 2017.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia planów pracy komisji stałych i Rady Gminy na rok 2018.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XXIII/136/2012 Rady Gminy Izbica z dnia 6 grudnia 2012 r., w sprawie określenia oświatowych jednostek budżetowych, które gromadzą dochody na wydzielonym rachunku, źródeł tych dochodów i ich przeznaczenia, sposobu i trybu sporządzania planu finansowego dochodów i wydatków nimi finansowanych oraz dokonywania zmian w tym planie i ich zatwierdzania.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia wieloletniego programu gospodarowania mieszkaniowym zasobem Gminy Izbica na lata 2018-2023.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Regulaminu korzystania z fontanny oraz terenu przy fontannie usytuowanej na skwerku w Izbicy.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie działki gruntowej położonej  w miejscowości Kryniczki.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Gminy Miejskiej Zamość.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w wieloletniej prognozie finansowej.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w uchwale budżetowej na rok 2018.
  16. Dyskusja i wolne wnioski.
  17. Zakończenie sesji.

Proszę o wzięcie udziału w sesji:

Przewodnicząca Rady Gminy

/-/   Wioletta Niedźwiecka