Kierując się troską o dobro hospitalizowanych pacjentów Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Krasnymstawie oraz wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janiny Doroszewskiej w Krasnymstawie, zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie na rzecz ww. placówek płodów rolnych ( warzyw i owoców), które zostaną przeznaczone na wyżywienie  pacjentów Szpitala i wychowanków Ośrodka.

Zbiórka płodów rolnych zostanie przeprowadzona w miesiącu październiku przez Urząd Gminy przy współudziale sołtysów, którzy w najbliższym czasie wywieszą w swoich sołectwach ogłoszenia o planowanym terminie zbiórki.

Serdecznie prosimy mieszkańców Gminy Izbica o zrozumienie, przychylność i poparcie, za które serdecznie dziękujemy.