W związku z licznymi sygnałami mieszkańców dotyczącymi potrzeb związanych z utrzymaniem czystości i estetyki dróg gminnych, Wójt Gminy Jerzy Lewczuk zdecydował o zakupie ciągnika wraz z kosiarką bijakową i ładowaczem czołowym. Maszyny zostały wybrane spośród kilku ofert spełniających postawione wymagania i sprawdzone przez doświadczonych specjalistów.

Zakupiony sprzęt to: ciągnik NEW HOLLAND TL100A o mocy 100KM z 2006 roku, kosiarka bijakowa na wysięgniku do koszenia trawy i zakrzaczeń w rowach i na poboczach oraz ładowacz czołowy do załadunku kruszywa, piasku i ziemi a także odśnieżania. Maszyny są już wykorzystywane na drogach lokalnych, sukcesywnie poprawiając wizerunek Naszej Gminy.

ciagnik1ciagnik2ciagnik3