Dwadzieścia lat temu, 31 lipca 1994 roku, Radni Gminy Izbica wybrali Karola Jerzego Babiarza na Wójta Gminy. Pragnąc uczcić ten wyjątkowy jubileusz pracownicy Urzędu i podległych Gminie jednostek, Rada Gminy z Przewodniczącym Januszem Dusznikiem na czele, Prezes Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Izbicy Andrzej Suszek, spotkali się by wspólnie podziękować za lata pracy na rzecz naszej małej „ojczyzny” – Gminy i by złożyć życzenia dalszej, owocnej pracy , wytrwałości w dążeniu do wyznaczonego celu, którym dla szanownego Jubilata zawsze było i jest wspólne dobro mieszkańców Gminy.

Wyjątkowy jubileusz był okazją do wspomnień, które choć minione zawsze pozostają w pamięci. Podczas swojego krótkiego wystąpienia Wójt Karol Jerzy Babiarz podziękował swoim współpracownikom za „(…) twórczą pracę w przyjaznej atmosferze”. Wyraził głębokie przekonanie, że to co najlepsze i najpiękniejsze w pracy na rzecz naszej Gminy jest jeszcze przed nami.

Przy tak wyjątkowej okazji nie mogło zabraknąć tradycyjnego „Sto lat”. Miłym zwieńczeniem uroczystości był jubileuszowy tort, który zachwycał smakiem i wyglądem.

P7311742P7311746