Dzień 6 sierpnia b.r. w Dworzyskach był prawdziwym świętem dla Jednostek OSP z Gminy Izbica, które w to piękne, słoneczne popołudnie, podczas Turnieju Piłki Nożnej Jednostek OSP, walczyły o puchar Wójta Gminy Izbica.

Turniej rozgrywany był systemem ligowym tz każdy z każdym. W walce fair play I miejsce zajęła jednostka OSP z Wólki Orłowskiej, na II miejscu uplasowała się jednostka OSP z Izbicy, III miejsce zajęła drużyna strażaków z OSP w Ostrzycy, IV miejsce wywalczyli gospodarze Turnieju. Nagrody otrzymane z rąk Wójta Karola Jerzego Babiarza i Radnego Leszka Zycha były miłym zwieńczeniem spotkania.

Tego dnia wszyscy zebrani na boisku przed budynkiem po byłej Szkole Podstawowej w Dworzyskach, mogli zakosztować specjałów kuchni regionalnej, które przygotowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Dworzyskach. Dobry humor i wyśmienita zabawa był nieodzownym elementem tego spotkania.

Turniej w Dworzyskach 1

Turniej w Dworzyskach 3